O nás

Vizitka

Název společnosti: FIBRAN s.r.o.
Sídlo společnosti: Revoluční 1082/8, 110 00 Praha 1

Adresa výrobního závodu: Průmyslová zóna Joseph, 435 01 Havraň

IČO: 07020643
DIČ: CZ07020643

Bankovní údaje 

Raiffeisenbank a.s.
Pro platby v CZK:
CZK účet:   3332221145/5500
IBAN:           CZ9155000000003332221145

Pro platby v EUR:
IBAN:           CZ6955000000003332221153
SWIFT:        RZBCCZPP

Skupina FIBRAN

Skupina FIBRAN, jeden z nejdůležitějších evropských výrobců tepelné izolace, sdružuje řadu závodů a společností po celé Evropě. Její počátky sahají do roku 1974, kdy v Terpni, poblíž řecké Soluně, pan Dimitris Anastasiadis založil společnost FIBRAN S.A. Zakladatel společnosti byl vášnivým zastáncem hodnot rodinného podniku s orientací na budoucnost. Tento duch společnosti se ve skupině FIBRAN odráží dodnes. 

Skupina FIBRAN vyrábí tři značky – FIBRANxpsFIBRANgeo a FIBRANgyps. Produkty tepelné izolace z extrudovaného polystyrenu se pod značkou FIBRANxps vyrábějí ve čtyřech závodech – v Řecku, Slovinsku, Portugalsku, Bulharsku – a brzy také v České republice. Produkty tepelné izolace z minerální vlny se pod značkou FIBRANgeo vyrábějí v Řecku, zatímco sádrokartonové desky pod značkou FIBRANgyps se vyrábějí v závodě v Itálii.

Produkty skupiny FIBRAN lze zakoupit prostřednictvím dceřiných společností nebo prostřednictvím sítě autorizovaných poboček a zástupců v 70 zemích po celém světě. 

Dlouholeté zkušenosti v mnoha zemích s různými potřebami a různými klimatickými podmínkami nás vedly k použití vápencových materiálů a vytvoření řady trvale udržitelných řešení pro odolnou tepelnou obálku budov.

FIBRAN s.r.o.

FIBRAN s.r.o. je česká společnost, která byla založena jako součást skupiny FIBRAN v roce 2018. Od roku 2021 do roku 2022 byl v průmyslové zóně Joseph u Havraně vybudován jeden z nejmodernějších výrobních závodů na extrudovaný polystyren FIBRANxps. Pevně věříme, že tento nový závod pomůže v našem poslání dobře pracovat, vyrábět vysoce kvalitní výrobky a globálně i lokálně přispívat svým dílem k celkovému udržitelnému rozvoji. 

Společnost FIBRAN s.r.o., jako součást skupiny FIBRAN, je díky svému členství ve skupině připravena, za pomoci a asistence svých starších sourozenců poskytovat své produkty ve stejné kvalitě. Svou výrobní kapacitou na moderní lince společnost FIBRAN s.r.o. pomůže pokrýt poptávku po extrudovaném polystyrenu a upevnit tak postavení skupiny FIBRAN na Evropském trhu.

FIBRAN d.o.o.

Slovinská společnost FIBRAN d.o.o. byla založena jako součást skupiny FIBRAN v roce 2004 a její vlastní výrobní závod zahájil svůj provoz v roce 2006. Po 13 letech neúnavného úsilí a tvrdé práce jsme hrdí na to, že patříme mezi největší evropské výrobce tepelněizolačních produktů nejvyšší kvality vyráběných z extrudovaného polystyrenu a prodávaných pod značkou FIBRANxps. 

Závod společnosti FIBRAN d.o.o. se dvěma výrobními linkami se nachází v Sodražici. Tam náš tým denně vynakládá nemalé úsilí ve vývoji nových materiálů a v kontrole kvality vyráběných produktů. V souladu s evropskými normami dohlížíme na kvalitu produktů ve vlastních laboratořích i v nezávislých certifikovaných zkušebních ústavech, jako jsou organizace FIW v Mnichově (Německo), ZAG v Lublani (Slovinsko) a IGH v Záhřebu (Chorvatsko).

Poslání společnosti

Naším posláním je dobře pracovat, vyrábět vysoce kvalitní výrobky a globálně i lokálně přispívat svým dílem k celkovému udržitelnému rozvoji. 

 

O krok napřed 

Jednotliví členové týmu FIBRAN jednají jako sjednocený celek, a tak nejsme jen následovníci, ale hrdí ovlivňovatelé a tvůrci nových trendů ve stavebnictví, kteří navrhují nová systémová řešení pro ochranné obálky budov.  

Všichni členové skupiny FIBRAN tvoří jeden tým. Je pro nás velmi důležité, že nejen společně sledujeme trendy ve stavebnictví, ale také je společně vytváříme a neustále přemýšlíme o nových integrovaných řešeních pro ochrannou tepelnou obálku budovy. Celý tým FIBRAN zde hraje velmi důležitou roli.